Kettz KTAOHK30 HDMI Aktivni Optički Kabl 2.0 AOC 4K 60Hz 30m Velteh DOO
opticki 1 slika kettz kt aohk30 hdmi opticki kabl v2 0 30m 4329_1.jpg kutija hdmi opticki
Kettz KT-AOHK30 HDMI Aktivni Optički Kabl 2.0 AOC 4K 60Hz – 30m
  • Nije ocenjen
5.199,00 RSD
Dostupnost: Na stanju
Fiber Optički HDMI Kabl V2.0 30m Dužina
Savršeni za kućne bioskope i komercijalne instalacije.
Tip proizvoda: Hibridni kabl od bakarnih vlakana
Brzina prenosa: 18 Gbps
Tip interfejsa: HDMI muški
Radna temperatura: ·20℃70℃
Potrošnja energije: <500mV
HDCP: DA
Dinamički HDR: Ne
Statički HDR: DA
ARC: DA
eARC: Ne
CIK: DA
VRR (promenljiva brzina osvežavanja): Ne
HEC (Eternet kanal): DA
ALLM (Automatski režim niske latencije): Ne
Dubina boje: DA
32kanalni zvuk: DA
Maksimalna rezolucija: 4K@60Hz (Niža kompatibilna sa 30Hz)
OD: OD 4,5 mm
MST (MultiStream Transport): Ne
Minimalni radijus savijanja: 12 mm
Maksimalno zatezno opterećenje: 147N
Velteh Pro D.O.O. (velteh.rs) nudi sledeće načine isporuke:
Srbija
0 din … 3000 din → 350 din
3000 din i više → 0 din
Store pickup, Tip preuzimanje na prodajnom mestu
Druga lokacija
Proizvod trenutno nije ocenjen. Budite prvi koji će ga oceniti.
Šifra55-099
Naziv ProizvodaKettz KT-AOHK30 HDMI Aktivni Optički Kabl 2.0 AOC 4K 60Hz – 30m